top of page
laptop na biurku

Wśród danych

Blog dla przedsiębiorców działających w cyfrowym świecie

  • Zdjęcie autoraMichał Nosowski

Obowiązki wynikające z Rozporządzenia E-privacy - do obejrzenia na Youtube


Antena satelitarna

Kilka miesięcy temu w Warszawie odbyło się spotkanie, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczące projektowanych regulacji unijnego Rozporządzenia E-privacy (rozporządzenia dot. ochrony prywatności w sieci). o którym pisałem kilka razy, np. tutaj i tutaj. Miałem zaszczyt wystąpić na tym spotkaniu jako prelegent, który omawiał wpływ regulacji na działalność polskich przedsiębiorców.

Moje wystąpienie jest na Youtube i można je obejrzeć tutaj:

Muszę tutaj niestety podkreślić, że na samo rozporządzenie E-privacy najprawdopodobniej jeszcze trochę poczekamy, bo nadal nie zostało uchwalone. Być może jego stosowanie rozpocznie się dopiero w 2020 roku - albo nawet później.

michał nosowski

Nazywam się Michał Nosowski i jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie nowych technologii. Stworzyłem tego bloga po to aby dzielić się swoją pasją - czyli badaniem styku świata IT oraz prawa.

 

W ramach kancelarii ByteLaw, której jestem współzałożycielem, pomagam głównie startupom, software house'om, freelancerom i ludziom zajmującym się marketingiem internetowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do odwiedzenia strony Kancelarii.

Masz jakieś pytania? Możesz się ze mną skontaktować przez poniższy formularz

Wiadomość przesłana! Dziękuję :)

bottom of page