top of page
laptop na biurku

Wśród danych

Blog dla przedsiębiorców działających w cyfrowym świecie

  • Zdjęcie autoraMichał Nosowski

Make dane easier


Starówka w Toruniu

Cześć,

ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwach to trudny temat. Niektórzy unikają tej kwestii jak ognia, inni próbują coś robić – ale czują się przytłoczeni ogromem zmian, które muszą wprowadzić w organizacji. Inni starają się wdrożyć wszystkie regulacje, ale ciągle natrafiają na jakieś problemy.

Co więcej, wielu słyszało już o tym, że w maju 2018 r. zacznie obowiązywać rozporządzenie unijne – RODO, które wprowadzi nowe zasady dotyczące ochrony danych osobowych. Niektóre z nowości są znacznie bardziej surowe niż obecne regulacje.

Stąd też wiele osób zastanawia się – co z tym wszystkim zrobić i od czego zacząć.

Dlatego powstał ten blog – aby pomóc Ci ustalić, co musisz zrobić aby przetwarzanie danych osobowych w firmie było zgodne z prawem.

Zapraszam do czytania!

michał nosowski

Nazywam się Michał Nosowski i jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie nowych technologii. Stworzyłem tego bloga po to aby dzielić się swoją pasją - czyli badaniem styku świata IT oraz prawa.

 

W ramach kancelarii ByteLaw, której jestem współzałożycielem, pomagam głównie startupom, software house'om, freelancerom i ludziom zajmującym się marketingiem internetowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do odwiedzenia strony Kancelarii.

Masz jakieś pytania? Możesz się ze mną skontaktować przez poniższy formularz

Wiadomość przesłana! Dziękuję :)

bottom of page